Žádná zahrada není malá

Žádná zahrada není malá. Ani ten nejmenší balkon, protože každá cesta začíná prvním krokem. A od balkonu můžeme jít postupnými kroky až třeba k vlastnímu kousku první půdy. Záleží na tom, jaké máme priority….jakou máme motivaci…..z jaké úrovně se díváme na smysl našeho života na této fantastické planetě…..

7 komentáře

 • Iva

  Dobrý den,

  moc děkuji za vaše videa, jste pro mě velkou inspirací. Zahradničení mě doslova nadchlo a teď sleduji a čtu, co se dá. Takže děkuji za spoustu skvělých nápadů, jsem za ně ráda.
  Ať vám to krásně roste a daří se vám zahradničit i sdílet zkušennosti.
  Přeji spoustu elánu a prosím stále sdílejte :).

  Iva

 • Klára Kuchařová

  Pane Němec, děkuji Bohu za Vás a to, co děláte.s jakou lehkostí a láskou…Na vaše videa je radost pohledet a jsou velice dobře pochopitelná i pro mě, i když zatím nic neumím,jen hodláme začít, páč už dlouho cítím, že to tak má být.Zatim jsem nenašla nikoho,kdo by to dělal tak optimisticky jako vy.Jen tak dál a ať se vám daří ve všem

 • Majka

  Osvědčily se mi vaše metody – kartony na zakrývání cestiček, bez plevele a chci se ještě zeptat zda tento postup lze použít i pod ovocné stromy ?
  Krásně vzešly semínka podzimních zelenin ( pekingské zelí, ředkve, cvikla…) pod netkanou textilií. Děkuji a přeji KRÁSNÝ DEN

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *