Buď to bereš, nebo to nebereš

Jsme schopni si v životě namluvit mnoho věcí…….ať už je to u jakékoli činnosti……o orgánu, který máme ve své těle – výmluvníku, víme jistě všichni………ale věci jsou často mnohem jednodušší, tak jako nemůže být žena těhotná na 90%, tak i my buď chceme, nebo nechceme……

A stejné je to i s naším jídlem……mám rád jednoduvhá jídla a nejlépe ze zahrady……komu by následující večeře nestačila, tak je to v pořádku…..každý podle sebe…..buď to bereš, nebo nebereš…..

Z kukuřice na plotně „vyrobím“ polentu, takže trochu kukuřice rozdrtím v kávomlýnku a asi 20 minut povařím, mezi tím si začnu připravovat ovoce…..

Můžu použít jakékoli ovoce…..v tomto případě jsou to švestky z mrazáku a nakrájená jablka ze sklepa…..a ještě vše chvíli prohřeji….

Výslednou polentu si můžeme různě ochutit, třeba posypat skořicí, nebo úplně něčím jiným…..taková večeře mne v zimě pěkně zahřeje….zvláště když se člověk třeba vrátí ze zimního výběhu krajinou……toto je moje KFC…..se všemi dopady, které naše stravování má na přírodu kolem nás, nebo na naše tělo……. a i tady samozřejmě platí: „Buď to bereš, nebo nebereš“…… :))

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *