Rekonstrukce zeleninových záhonů

 17 záhonků na políčku, které jsme vytvořili v minulém videu, je připravených na jaro a teď je na řadě rekonstrukce zeleninových záhonků, které po 11 letech už potřebovaly rekonstrukci…..

…polorozpadlá prkna ze starých záhonků končí na dně těch nových a budou dál pomáhat a udržovat vlhkost….do cestiček tentokrát nedávám kartony, protože cestičky a záhony jsem odplevelil……takže rovnou přijde do cestiček štěpka…….

…záhonky mají rozměr 200 x 80cm……a cestička je široká 60cm….jezdí se v ní pak pěkně s kotoučem a rostliny mají i při bujném vzrůstu dostatek světla….

…..záhonky jsou už připravené i s vrchní vrstvou kompostu a takto přijde upravit celý prostor…..

2 komentáře

  • monika

    Dobrý den , vaše videa se mi moc líbí ,a jsou mi inspirací 🙂 přihlásila jsem se k odběru , a asi třikrát mi přišel příspěvek , ale na youtubu už jsem našla další dvě nová videa , ale mě na mail nepřišla . Mám se nějak přihlásit znovu ? Mějte se krásně a ať všechno roste Monika

    • Bedřich Němec

      Dobrý den…..jsem moc rád, že jsou vám videa inspirací Moniko….když se přihlásíte k odběru na You Tube, chodí vám při novém videu oznámení na mobil a máte je vpravo nahoře u zvonečku…..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *