Melouny – čerstvě utržená sladká pochoutka…..

Začíná melounová sezóna! Utržený čerstvý meloun se v žádném případě nedá srovnávat s kupovaným…..s každým snědeným kouskem člověk cítí energii, kterou mu Země dává ….

Člověk se musí neustále divit, kde se bere v melounu všechna ta voda /90%/, organické a minerální prvky…..protože pod melounem je jen kompost a pod ním zvětralá rula…..místy si svá práva bere plevel, ale celý prostor pro melounoviště je už vyplněný hustým porostem melounových listů…..pojďme pár melounů ochutnat:

2 komentáře

  • Hana Ryšavá

    Dobrý den, děkuji za hezké video. Chtěla jsem se zeptat, jakou odrůdu cukrového melounu pěstujete prosím? A jak je zpracováváte. Děkuji 🙂

  • Bedřich Němec

    Dobrý den paní Hano, Váš komentář se mi nějak zatoulal a tak odpovídám až nyní… :)) …má odpověď bude zcela přesná….název cukrového melounu už nevím….mám ho více let, název jsem si nenapsal a už si ho nepamatuji… :)) …..důležité je, že je výborný…. :)) ……vodní meloun je CRIMSON SWEET ……A jak melouny zpracovávám?…..utrhnu a všechny je na posezení sníme….ovšem vydrží utržené dlouho, takže pochoutka je i na podzim…..přeji nádherné dny! …..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *